Žaidimų nuoma

Hipodromas

Pamėginkite įsijausti į senomis tradicijomis garsėjantį ir ant stalo paviršiaus perkeltą žaidimą – pritrenkianti trijų valandų pramoga, azartas bei noras žaisti dar ir dar vieną ratą. Papildomai reiks pasirūpinti tik vaišėmis ir muzikiniu fonu ir jūsų svečiai turės progą linksmai leisti vakarą, kurį prisimins kiekvieną kartą su jumis susitikę.

Hipodromas – didelis ir įspūdingas stalo žaidimas: stalo ilgis 6,5 metro, plotis 3 metrai, figūrų dydis – apie 40 cm (du jūsų sprindžiai!), žaidime vienu metu gali dalyvauti nuo 30 iki 130 žmonių.

Renginio svečiai dalyvauja trijuose žaidimo ratuose. Kiekvieno rato aukcione jie varžosi dėl keturių žirgų, už juos stato „hipodromo pinigus“, stebi varžybas ir jų pabaigoje gali laimėti prizus. Su kiekvienu ratu žaidimas tampa įdomesnis ir azartiškesnis, į jį įsitraukia vis daugiau renginio svečių. Žirgų savininkai meta kauliukus ir lemia savo žirgo šuolius finišo link, o stebėtojai „serga“ už pasirinktuosius ir planuoja naujus „hipodromo pinigų“ statymus. 

Žaidžiant „Hipodromą“ antrą ar trečią kartą, jis atrodo dar įdomesnis ir azartiškesnis. Azartas šiame žaidime tampa patraukliu lošimu. Be to, svečiai neprivalo aktyviai dalyvauti žaidime ir stebėti varžybas, jie gali tiesiog šnekučiuotis, maloniai ir neįpareigojančiai leisti laiką, aptarti verslo reikalus ar susipažinti su kitais renginio svečiais. 3 žaidimo ratai, pinigų statymai, 3 aukcionai ir 3 apdovanojimų ceremonijos, puikus vedančiojo humoras, - ir jūs jau turite 3 valandas pritrenkiančios pramogos.

Kelios pagrindinės žaidimo taisyklės:

Žaidimo pradžioje renginio svečiams išdalinami „Hipodromo pinigai“. Vyksta aukcionas, kuriame varžomasi dėl keturių žirgų.
Keturi laimingieji užima pagrindines vietas prie lošimo stalo. Kiti žaidėjai „Hipodromo kasoje“ stato įvairias pinigų sumas už jiems patinkantį žirgą, kuris, jų manymu, pasieks finišą pirmasis.
Keturi žaidėjai spausdami iš eilės kauliuką išsukantį mechanizmą pradeda lenktynes. Kiekvienas žirgas keliauja tiek žingsnių, kiek taškų iškreta kauliuke.
Jei žirgas patenka ant kliūties, jis grįžta atgal iki prieš tai esančios kliūties.
Patekęs ant kliūties „Akmeninė siena 1“, žirgas su raiteliu grįžta į pradinę padėtį ir pradeda lenktynes iš naujo.
Patekęs ant kliūties „Akmeninė siena 2“, žirgas grįžta iki kliūties „Akmeninė siena 1“ ir nuo jos tęsia lenktynes.


Nuomojant žaidimą vakarui į kainą įeina:

 • „Hipodromo“ stalas,
 • 3 „Hipodromą“ aptarnaujantys asistentai,
 • 4 žirgai,3 barjerai, 2 baseinai su vandeniu ir krūmais, 2 akmeninės sienos,
 • specialūs „Hipodromo“ pinigai,
 • „Hipodromo“ programa, skaičiuojanti statymus ir laimėjimus,
 • „Hipodromo“ statymo kvitai,

+ visos įrangos atvežimas į renginio vietą ir išvežimas, jei renginys organizuojamas Vilniuje.

„Hipodromo“ nuomos kaina vakarui 3000 Lt

 

Tarakonų lenktynės

Sukurkite savo svečiams egzotinį reginį – tikras tarakonų-lenktynininkų varžybas. Žaidimas pradžiugins jūsų svečius. Net ir tie, kurie vengia tarakonų, šiose lenktynėse juos įsimylės.

Žaidėjai specialiomis „lenktynių lazdelėmis“ barbendami skatina savąjį tarakoną ir džiaugiasi kiekvienu jo žingsniu finišo link. Lenktyniaujančių porų sėkmė neprognozuojama, todėl kiekvienas tarakonų žingsnis stebėtojams sukelia dideles emocijas.

Tarakonų lenktynės vyksta specialioje žaidimo trasoje. Tai didelis 4,5x1,5 m stiklu dengtas stalas su 6 takeliais, pritaikytais specialios rūšies „Madagaskaro lenktyniniams“ tarakonams.

Vienu metu tarakonų lenktynėse gali dalyvauti nuo 30 iki 100 žmonių. Šeši renginio svečiai už tarakonų lenktynių „pinigus“ įsigyja tarakonus. Kiti - stato už jiems labiausiai patinkančią žaidėjo ir tarakono porą, sergą už ją, dalyvauja aukcione ir gali laimėti prizus.

Pagrindinės žaidimo taisyklės:

Žaidimo pradžioje renginio svečiams išdalinami „lenktynių pinigai“.
Aukcione varžomasi dėl šešių tarakonų, su kuriais laimėtojai dalyvaus lenktynėse. Sunumeruoti tarakonai savo poros laukia specialioje kasetėje.
Šeši tarakonus–lenktynininkus įsigiję varžovai gauna „lenktynių lazdeles“ ir užima savo vietas abejose stalo pusėse.
Kiti žaidėjai „kasoje“ stato įvairias pinigų sumas už tarakoną, kuris, jų manymu, pasieks finišą pirmasis.
Speciali kasetė, kurioje yra tarakonai, įdedama į stalą. Lenktynių teisėjas skelbia startą, pakeldamas starto liniją užtveriančią lentelę.
Kiekvieno tarakono savininkas lazdele barbendamas į stiklinį stalo paviršių ragina savo tarakoną judėti link finišo.
Laimi tas tarakonas, kuris pirmasis perbėga lenktynių trasa, finišo liniją ir įlenda į finišo kasetę.
Teisėjas fiksuoja tris pirmuosius atbėgusius tarakonus – dalyviai, statę už juos pinigus, kasoje atsiima savo laimėjimus. Prizu apdovanojamas greičiausiai atbėgusio tarakono savininkas.

Vakaro metu gali būti organizuojami 3, 4 ar net 5 žaidimo ratai. 

Nuomojant žaidimą vakarui į kainą įeina 3 žaidimo ratai ir:

 • „Tarakonų lenktynių“ stalas
 • Tarakonų lenktynes aptarnaujantys asistentai
 • 18 tarakonų (po 6 trims bėgimams)
 • Specialūs „Tarakonų lenktynių“ pinigai
 • „Tarakonų lenktynių“ programa, skaičiuojanti statymus ir laimėjimus
 • Statymo kvitai

+ visos įrangos atvežimas į renginio vietą ir išvežimas, jei renginys organizuojamas Vilniuje.

„Tarakonų lenktynių“ nuomos kaina vakarui 2200 Lt

 

Žaidimas "Cho – Han"

 

“Cho Ka Han Ka”  arba trumpiau “Cho – Han” (tariamas kaip Čio Chan) - tai tradicinis japonų žaidimas su kauliukais, išlikęs nuo senosios Japonijos laikų. “Cho – Han” tai žaidimas spėjant lyginius arba nelyginius metimus. Cho japonų kalba reiškia lyginis, Han – nelyginis.

Senosios tradicijos byloja, jog žaidimo dalyviai sėdėdavo ant specialios dangos grindų, o krupjė priešais juos, kitoje stalo pusėje. Dažniausiai žaidėjai  būdavo be viršutinę kūno dalį dengiančių drabužių, arba labai trumpomis rankovėmis. Tuo  stengtasi parodyti, kad žaidžiama sąžiningai ir, žinoma, pademonstruoti savo kūno tatuiruotes. Daugybėje japoniškų filmų ir animacinių filmukų galima pamatyti, kaip žaidžiamas tikrasis  “Cho – Han” žaidimas.

Žaidime vienu metu gali dalyvauti iki 100 žmonių.

Žaidimo eiga:

Žaidėjai turi savo pinigus-lenteles, kurios pažymėtos skirtingomis spalvomis (balta spalva pažymėtos lentelės vertė – 10 taškų, juoda spalva pažymėtos lentelės vertė – 50 taškų, raudona spalva pažymėtos lentelės vertė – 100 taškų). Krupjė supurto kauliukus puodelyje ir užverčia juos ant lošimo stalo po puodeliu. Žaidėjai deda lenteles su spalvomis priešais save horizontaliai arba vertikaliai (horizontali pozicija – lyginis skaičius, vertikali – nelyginis) taip spėdami koks skaičius – lyginis ar nelyginis- iškrito. Sakydamas spėjimą žaidėjas taip pat būtinai turi pasakyti Cho (lyginis) arba Han (nelyginis). Paskutiniam žaidėjui padėjus lentelę visi žaidėjai turi nuimti rankas nuo stalo. Tik tada krupjė atverčia puodelį ir parodo iškritusį skaičių (sumą). Laimėtojai pasiima dvigubai statytą sumą. Laimėtus pinigus išdalina krupjė. Žaidimas pradedamas iš naujo.

Po žaidimo seanso, kuri gali trukti iki 3 valandų, organizuojamas aukcionas laimėtai valiutai (lentelėms) išleisti.

Nuomojant žaidimą vakarui į kainą įeina:

 • Du standartiniai šešiapusiai kauliukai
 • Lentelės (valiuta) su spalvomis
 • Lošimo stalas
 • Puodelis
 • Padėklas/lentelė
 • Dembliukai prie žaidimo stalo
 • Aptarnaujantys asistentai
 • Asistentų apranga (kimono)

+ visos įrangos atvežimas į renginio vietą ir išvežimas, jei renginys organizuojamas Vilniuje.

„Cho-Han“ žaidimo stalų nuomos kaina vakarui:

 • Nuomojant 2 „Cho-Han“ stalus, kurie gali aptarnauti iki 20 asm., kaina 1500 lt
 • Nuomojant 4 „Cho-Han“ stalus, kurie gali aptarnauti iki 60 asm., kaina 2000 lt
 • Nuomojant 6 „Cho-Han“ stalus, kurie gali aptarnauti iki 100 asm., kaina 2500 lt
   

Žiurkių lenktynės

 

„Žiurkės pradėtos auginti nelaisvėje jau XIX amžiuje, kai savo laiku išpopuliarėjo žiurkių lenktynės. Žiurkių auginimas kaip hobis, pramoga, atsirado amžiaus pabaigoje“.                                                                                          

O dabar pabandykite įsijausti į prabangų XIX a. aukštuomenės išdykėlių vakarėlį. Įtampa, prieblanda, pragaro šviesos (neonas) ir jų palydovas - visus apimantis azartas, bei milijonai jūsų rankose. Bent kartą tai verta pabandyti!

„Žiurkių lenktynes“ („Rat Races“) - visiškai naują vakarėlių pramoga.

Tai įspūdinga lenktynių trasa: tako ilgis 7 metrai (yra galimybė mažinti), žaidime  vienu metu gali dalyvauti nuo 30 iki 130 žmonių.

Renginio svečiai dalyvauja trijuose žaidimo ratuose, kurių aukcionuose varžosi dėl šešių tikrų dresiruotų žiurkių, už jas stato „žiurkių banko pinigus“ (yra galimybė pasidaryti proginius pinigus), stebi varžybas ir jų pabaigoje gali laimėti prizus.

Žiurkių savininkai visaip skatina savo bėgikes pirmoms pasiekti finišą, o stebėtojai „serga“ už pasirinktąsias ir  patarinėja jų šeimininkams. Po kiekvieno žaidimo rato žiurkių-nugalėtojų savininkai, bei kiti dalyviai statę už žiurkes-nugalėtojas, pasidalina „žiurkių banko pinigus“. Su kiekvienu nubėgtu metru žaidimas tampa įdomesnis, azartiškesnis, įtraukia vis daugiau renginio svečių.

Žaidimas tinka teminiams vakarams, ypatingai kalėjimo, rusų, kazino temoms.

Nuomojant žaidimą vakarui į kainą įeina:

 • Žiurkių lenktynių trasa
 • Aptarnaujantys asistentai
 • 6 žiurkės (viename žaidime)
 • Specialūs „Žiurkių banko“ pinigai
 • Kompiuterinė programa, skaičiuojanti statymus ir laimėjimus
 • Personalinis kompiuteris
 • Žiurkių lenktynių statymo kvitai

+ visos įrangos atvežimas į renginio vietą ir išvežimas, jei renginys organizuojamas Vilniuje.

„Žiurkių lenktynių“ trasos nuomos kaina vakarui:

 • Nuomojant 2 trasos metrus, prie kurios gali žaisti 30 asm., kaina 3000 lt
 • Nuomojant 4 trasos metrus, prie kurios gali žaisti 80 asm., kaina 4000 lt
 • Nuomojant 6 trasos metrus, prie kurios gali žaisti 130 asm., kaina 5000 lt

 

„Laivų mūšis“

 

“Laivų mūšis”  - tai ir mažų, ir didelių pamėgtas stalo žaidimas, kurį pirmą kartą pristatė Miltonas Bradley 1931 metais. Žaidimo ištakos - I Pasaulinis Karas. Laivai statyti jūrų mūšiams, šiame periode, buvo puikiausi ir galingiausi žmonijos istorijoje. Žaidimą pavaizduotą popieriaus lape, perkėlėme į kitą plotmę - ant didelių, (2m x 2m) specialiai žaidimui pagamintų ir įspūdingai dailininkų nutapytų, stalų. Tai leidžia pasijusti tikrais jūrų užkariautojais!

Šis žaidimas taps Jūsų komandinės dvasios, strateginio mąstymo bei kovingumo išbandymu. Besikaunančios dvi komandos valdo vieno keturviečio, dviejų triviečių, trijų dviviečių bei keturių vienviečių laivų eskadriles. Pasitelkiant komandos išmonę, laivai išdėstomi mūšio lauke. Burtų keliu išrenkama pradedančioji įgula... ir mūšis prasideda!

Žaidimo eiga:

Žaidime dalyvauja dvi komandos. Komandos žaidžia viena prieš kitą. Žaidimui paruošiami du stalai (vienas komplektas), jie atskiriami vienas nuo kito nepermatoma siena, kad komandos negalėtų viena kitos matyti. Komandos išdėlioja savo laivus ant jiems priskirto stalo: po keturis vienviečius, tris dviviečius, du triviečius ir vieną keturvietį laivą. Kiek laivas turi vietų, tiek ir užima langelių. Kai visos keturios komandos išdėlioja laivus, išrenkamas kapitonas, nuo kurio šūvio prasideda žaidimas. Visi žaidėjai gauna po penkias mėlynas vėliavėles šūviams.

Kiekvienas įgulos narys turi būti dėmesingas ir atsiminti ne tik savo, bet ir kitų komandos narių atliktus šūvius, nes galimybės užsirašyti nėra. Tuo žaidimas tampa dar įdomesnis, azartingesnis ir paslaptingesnis.

Laimi ta komanda, kuri pirmoji paskandina visus priešininko laivus. Žaidimo trukmė apie 1 valanda.

Pageidaujant papildomai suorganizuojami šviesos bei garso efektai.

Nuomojant žaidimą vakarui į kainą įskaičiuota:

 • Du / keturi stalai (2m x 2m)
 • 20 / 40 laivų (kiekvienai komandai po 1 keturvietį, 2 triviečius, 3 dviviečius bei 4 vienviečius)
 • Po 100 / 200 vėliavėlių „šūviams“ (mėlynos ir raudonos)
 • Širmos komandų atitvėrimui
 • Aptarnaujantys asistentai

+ visos įrangos atvežimas į renginio vietą ir išvežimas, jei renginys organizuojamas Vilniuje.

„Laivų mūšio“ žaidimo stalų nuomos kaina vakarui:

Vieno žaidimo komplekto (dviejų stalų) prie kurių gali dalyvauti iki 40 asm., kaina 2000 lt

Dviejų žaidimo komplektų (keturių stalų) prie kurių gali dalyvauti iki 80 asm., kaina 3000 lt