Apie mane

Antanas Kanopkinas - renginio vedėjas

Esu renginių vedėjas Antanas Kanopkinas. Savo sceninę veiklą galėčiau apibūdinti keliais žodžiais: kokybė, patirtis, energija, charizma. Be jų negali įvykti nei vienas profesionalus ir kokybiškas renginys, o mano užduotis – savo patirtį, charizmą bei energiją perteikti jūsų renginio metu, kad šventė būtų nepamirštama.

Kas aš toks?

Gyvenu be galo energingą bei aktyvų gyvenimą, mėgstu ekstremalų sportą, mano kiekviena diena kupina energijos bei nenutrūkstamo judėjimo, kuris persikelia ir į sceną, todėl mano vedami renginiai tampa viena didele energijos bomba. Esu įdomi, charizmatiška asmenybė, su kuria niekada nebūna nuobodu, o buvimas žmonių apsuptyje tapo savotišku gyvenimo būdu, kuris atvedė mane iki renginių scenos.

Ką aš darau?

Visa mano vedėjo karjera prasidėjo nuo renginių aptarnavimo, todėl žinau kokios yra svarbiausios sudedamosios dalys, be kurių neapsieitų nei vienas renginys. Kai bent viena grandis yra neveiksminga, sugriūna ir visas renginys, todėl pasirinkę mane, jūs gaunate ne tik savo šventės vedėją , bet ir žmogų, kuris žino kaip veikia visa renginio virtuvė bei kaip turi atrodyti kokybiškas, profesionalus renginys.

Kodėl verta rinktis mane?

Turiu unikalų balsą, kurį daugelis lygina su Marijono Mikutavičiaus balsu, visgi esu Antanas Kanopkinas ir mano svarbiausia užduotis yra savo charizmą perkelti į Jūsų šypsenas bei teigiamas emocijas renginio metu.

 

Žiniasklaida apie mane - skaityti čia

Sporto pasiekimai - sportas